Beylikdüzü banyo tezgahı alanında uzun yıllardır bölgede sizlere hizmet vermekten büyük bir memnuniyet duymaktayız, banyo tezgahı konusunda uzmanlaşarak size en uygun model ve renkteki banyo tezgahlarını sitemiz üzerinden inceleyip bize istediğinizi bildirebilirsiniz. Uzun yıllar ömrü olan granit tezgahlarla banyonuza lüks bir dokunuş katın, çoğu üründen çok daha güzel olan bu malzeme düşük bütçeli bir banyoya bile çok başka bir hava katmakta.Granit tezgah, üst düzey banyolar için bir favori.

Ne istediğinizi biliyorsanız veya sunduğumuz granit ya da çimstone ürünler hakkında tavsiye almak istiyorsanız, yapmanız gereken en iyi şey iletişime geçmektir ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Banyo tezgahı için kullanılacak malzeme veya taşı sitemiz üzerinden seçerek bize kod veya isim bilgisini vermeniz yeterli kısa süre içerisinde fiyat ve montaj hakkında tüm bilgileri size ulaştırmış ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermiş olacağız. Modellerimiz aşağıda Granit ve Çimstone olarak mevcuttur.

 

Granit Modelleri

Çimstone Modelleri